Viyoza Hakkında

Hızlı ve güvenilir barındırma çözümleri.

Viyoza'nın Hikayesi

Viyoza olarak biz, 2019 yılında hizmete başlamış bir hosting firmasıyız. Amacımız, günümüz teknolojilerini sunucu sektörüne taşıyarak güçlü ve sağlam barındırma hizmetleri sunabilmektir.

Bu amaçla kullandığımız tüm sistemleri en son teknolojiye uygun olarak tercih etmekteyiz. Aynı şekilde kullandığımız sistemlerdeki ağ bağlantıları, yazılımlar ve tüm sistemler yine en son teknolojiye uygun olacak şekilde hazırlandığı için siz değerli müşterilerimize en yüksek performans ve kaliteyi kolaylıkla sunmaktayız.

Temel amacımız olarak oyun sunucuları barındırmayı hedeflemiş olsak da tüm servisler için en kaliteli barındırma hizmetilerini sunmaktayız. Müşterilerimize kaliteli hizmet sunmak tek ve nihai hedefimizdir.

Veri Merkezlerimiz

Sunucularımız Türkiye, Almanya, Fransa ve Kanada olmak üzere 4 farklı lokasyonda bulunmaktadır. Verilen hizmetlere uygun olarak otomatik atanan konumlar sayesinde hizmetinizi mümkün olan en hızlı ve performanslı veri merkezimizden yönetebilirsiniz.

Vizyonumuz

Türkiye ve tüm dünyada bilinirliğimizi yükselterek yüksek performanslı ve kaliteli hizmeti olabildiğince çok müşteriyle buluşturmak temel vizyonumuzdur. Bu amaç doğrultusunda hizmetlerimizi günün teknolojisine ayak uydurmaktayız.

Sunucu Ağımız

Kullandığımız teknolojiler sayesinde sahip olduğumuz özel yazılımlar tüm sunucuları bir arada tutarak sunucuları özel kontrol mekanizmalarından geçirmekte ve tüm işlemleri anlık olarak kontol etmektedir.

Misyonumuz

Müşterilerimize sahip olabilecekleri en iyi performansı en iyi fiyatlara sunarak hem mutlu, hem de firmamıza bağlı sağlam bir müşteri kitlesi oluşturduk ve oluşturmaya devam etmekteyiz. Bu amaç ve doğrultuda devam etmekteyiz.